Par mums

SIA Dadsons ir Latvijas uzņēmums, kurš tika dibināts 1997. gadā kā Holandiešu tēva un dēla kopuzņēmums. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās tikai ar kokmateriālu importu un eksportu. Pirmie soļi austrumu un rietumu sadarbības veidošanā nebūt nebija viegli – nacionalitāšu atšķirības spēlēja lielu lomu.

Ap 1999. gadu uzņēmumā notika pārmaiņas un komandai pievienojās latviešu partneris, palīdzot izveidot SIA Dadsons tādu, kādu mēs to pazīstam šodien. Drīz vien uzņēmums veiksmīgi spēja eksportēt ap 5000 m3 kokmateriālu. Par galveno eksporta tirgu kļuva Holande.

Vairāk nekā 20 gadu laikā SIA Dadsons ir audzis un attīstījies, no kokmateriālu importētāja / eksportētāja, kļuvis arī par kokmateriālu ražotāju un pārstrādātāju, veiksmīgi sadarbojoties ar Latvijas kaimiņvalstīm, kā arī lielo austrumu kaimiņu Krieviju. Eksporta tirgi nu ir paplašinājušies no Holandes līdz Anglijai, Amerikai un pat Malaizijai; zāģmateriālu sortiments ir papildināts ar stalažu dēļiem, lapegli, audzētu un līmētu kokmateriālu, un citiem produktiem. SIA Dadsons piedāvā arī produkciju ar pievienotu vērtību – ēvelētu, kalibrētu, birstētu un arī krāsotu materiālu.

Sasniedzot otro pilngadību – 21 gadu, SIA Dadsons spēra soli lielas attīstības virzienā. Iegādājās ražotni un šodien piedāvā saviem klientiem iegādāties vasaras koka mājas, dārza mājas, nojumes, garāžas, kā arī veic individuālu pasūtījumu realizāciju.

Kad pienācis laiks aizvērt vienu grāmatu, tad jāņem nākamā – mainoties situācijai pasaulē arī SIA Dadsons mainās līdzi. Pieņemot jaunus izaicinājumus par galvenajiem sadarbības partneriem ir kļuvušas ziemeļu kaimiņvalstis un par galveno izejmateriālu ir kļuvis kokmateriāls no Somijas.

Šodien SIA Dadsons ir jaunu sadarbības partneru meklējumos, ja esi koka karkasa ēku tirgotājs, sazinies ar mums.

SAZINIETIES AR MUMS

Sazinieties ar mums jau šodien, lai vienotos par izdevīgākajiem sadarbības nosacījumiem

LIAA

SIA "Dadsons" 27.03.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-L-2022/167 par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.