Vasaras koka mājas

mēs piedāvājam funkcionālas moderna dizaina un augstas kvalitātes koka mājas. Iespējams iegādāties standarta modeļus, kā arī veikt individuālus pasūtījumus.

Kokmateriāli

mēs piedāvājam augstas kvalitātes kokmateriālu no Krievijas mežiem, kā arī no Baltijas valstīm.

Par mums

SIA Dadsons ir Latvijas uzņēmums, kurš tika dibināts 1997. gadā kā Holandiešu tēva un dēla kopuzņēmums. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās tikai ar kokmateriālu importu un eksportu. Pirmie soļi austrumu un rietumu sadarbības veidošanā nebūt nebija viegli - nacionalitāšu atšķirības spēlēja lielu lomu.

Ap 1999. gadu uzņēmumā notika pārmaiņas un komandai pievienojās latviešu partneris, palīdzot izveidot SIA Dadsons tādu, kādu mēs to pazīstam šodien. Drīz vien uzņēmums veiksmīgi spēja eksportēt ap 5000 m3 kokmateriālu. Tā galvenais eksporta tirgus bija Holande.

Vairāk nekā 20 gadu laikā SIA Dadsons ir audzis un attīstījies - no kokmateriālu importētāja / eksportētāja kļuvis arī par kokmateriālu ražotāju un pārstrādātāju, veiksmīgi sadarbojoties ar Latvijas kaimiņvalstīm, kā arī lielo austrumu kaimiņu Krieviju. Eksporta tirgi nu ir paplašinājušies no Holandes līdz Anglijai, Amerikai un pat Malaizijai; zāģmateriālu sortiments ir papildināts ar stalažu dēļiem, lapegli, audzētu un līmētu kokmateriālu, un citiem produktiem. SIA Dadsons piedāvā arī produkciju ar pievienotu vērtību – ēvelētu, kalibrētu, birstētu un arī krāsotu materiālu.

Sasniedzot otro pilngadību – 21 gadu, SIA Dadsons spēra soli lielas attīstības virzienā. Iegādājās ražotni un šodien piedāvā saviem klientiem iegādāties vasaras koka mājas, dārza mājas, nojumes, garāžas, kā arī veic individuālu pasūtījumu realizāciju.

KUBS

Jaunums! Kubs – Tavs privātais mini ofiss. Lieliski iederēsies piemājas dārzā un kalpos ne tikai darba vajadzībām, bet arī kā ideāls atpūtas stūrītis. Sīkākai informācijai: houses@dadsons.lv

SIA Dadsons koka mājas

Mūsu jaunais produkts

DADSONS IDEOLOĢIJA

When we plant trees,
we plant the seeds of peace and seeds of hope.

Wangari Maathai

SAZINIETIES AR MUMS

Sazinieties ar mums jau šodien, lai vienotos par izdevīgākajiem sadarbības nosacījumiem